Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Karaca Web bireysel bir başarının kurumsallığa dönüştüğü adımdır. Web konusunda çok uzun yıllardır elde ettiğimiz birikimleri Karaca Web markası ile bir araya getirip sizlere sunuyoruz.

Dijitale ayak uydurun!

İşinizi büyütmek, kazançlarınızı artırmak için dijitale ayak uydurma vakti.

          Hızla gelişen ve yeniliklerin ardı arkası kesilmeyen dijital dünya da yerinizi aldınız mı ? İşinizin büyütmek, teknolojiye ayak uydurmak ve müşterilerin isteklerine cevap vermek için buradayız.

          Web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, haritalara kayıt yapma, online ticaret ve en önemlisi dijital reklamda çözüm ortağınız olmaya hazırız.

          Karaca Web olarak 11 yıldır bu sektörde bir çok işe imza attık. Bireysel olarak verdiğimiz hizmetleri 2021 yılından itibaren Karaca Web markası altına taşıma kararı aldık. Hepsi freelancer olarak çalışan ekibimiz ile size çözüm üretmeye hazırız.

0
Tamamlanan Proje
0
Sürekli Destek
0
İş Ortağı
0
Kişilik Ekip

Müşteriler Ne Diyor?

Yaptığımız işlerin en iyi referansı sizlerin memnuniyeti ve geri dönüşleridir. Bazen büyük bir firma olmak yerine, geride mutlu müşteriler bırakan küçük bir firma olmak gerekir!

Google reklamlarımızın yönetimini 2 yıldır yapıyorlar. Geri dönüş olarak çok memnunuz çok dürüst ve ilgili bir ekipleri var.
Furkan Cihan
İşletme Sahibi
Web sitemizi tam istediğimiz şekilde ve zamanında yapıp teslim ettiler. Her türlü güncellemeyi sorunsuz yapıyorlar.
Lokman Aldemir
İşletme Sahibi
6 yıl önce tanıştık ve altı yıldır kesintisiz çalışmaya devam ediyoruz. Web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız size emanet.
Ali Atiker
İşletme Sahibi